" /> zawartość strony
Projekt Sportowy Only Futbol zaprasza na I WARSZTATY SZKOLENIOWE ONLY FUTBOL - które odbędą się w piątek 15 września na boisku Akademii Kolejarz w Stróżach od 16:00 do 20:00

Konferencja skierowana jest do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli w-f, instytucji publicznych oraz samorządów.

W tym dniu "BIG 6" zaprezentuje przykładowe jednostki treningowe powiązane z tematem Konferencji, którym jest "Nauczanie i doskonalenie w kompleksowym rozwoju dzieci i młodzieży".

Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk - przedstawią swoją wizję treningu piłkarskiego opartą o swój system szkolenia na swoich zawodników z Akademii.
Wysyłając uzupełniony formularz zgłoszeniowy, jednocześnie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb Konferencji Only Futbol (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).  
oraz
Akceptuje regulamin i warunki udziału w Konferencji Only Futbol

Regulamin do pobrania poniżej:

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji udziału w konferencji Only Futbol jest dokonanie wpłaty w terminie 3 dni od daty wysłania formularza zgłoszeniowego, bądź przesłania informacji o wpłacie w dniu konferencji. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika konferencji.Wpłaty należy dokonywać na konto: 
IKS Classic:

78 7999 9995 0652 1079 4804 0001

. w tytule przelewu podająć: I WARSZTATY ONLY FUTBOL "IMIĘ I NAZWISKO" 

I KONFERENCJA ONLY FUTBOL

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
Copyright Nazwa.pl