" /> zawartość strony
Projekt Sportowy Only Futbol zaprasza na II KONFERENCJE ONLY FUTBOL - które odbędą się w sobote tj. 24.02.2018 w Nowym Sączu - część teoretyczna oraz w Stróżach - część praktyczna.

Konferencja skierowana jest do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli w-f, instytucji publicznych oraz samorządów.

Głównym tematem będzie "Kompleksowy rozwój dzieci i młodzieży w ujęciu motorycznym" który zaprezentują dyrektorzy, koordynatorzy i trenerzy Zagłębia Lubin, Lecha Poznań, Wisły Kraków, AS Progres Kraków oraz Akademii Kolejarz.

Wysyłając uzupełniony formularz zgłoszeniowy, jednocześnie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb Konferencji Only Futbol (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).  
oraz
Akceptuje regulamin i warunki udziału w Konferencji Only Futbol

Regulamin do pobrania poniżej:

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji udziału w konferencji Only Futbol jest dokonanie wpłaty w terminie 3 dni od daty wysłania formularza zgłoszeniowego, bądź przesłania informacji o wpłacie w dniu konferencji. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika konferencji.Wpłaty należy dokonywać na konto: 
IKS Classic:

78 7999 9995 0652 1079 4804 0001

. w tytule przelewu podająć: II KONFERENCJA ONLY FUTBOL "IMIĘ I NAZWISKO" 

I KONFERENCJA ONLY FUTBOL

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
Copyright Nazwa.pl