Skills Camp PODHALE

LATO 2022

ONLY FUTBOL SKILLS CAMP 2022 PODHALE


Only Futbol PRO to kompletny system szkolenia oparty o najwyższe standardy w szkoleniu piłkarskim. Głównym założeniem systemu jest indywidualizacja zawodnika poprzez stworzenie najbardziej efektywnego, realnego środowiska treningowego w postaci gry. Realizowane gry w oparciu o zasady i fundamenty, są narzędziem w nauczaniu elementów techniki piłkarskiej, kształtowaniu zdolności motorycznych oraz cech mentalnych. 

System szkolenia podczas Skills Camp Only Futbol realizowany jest na podstawie działań modelowych przedstawionych w trzech obszarach.

W filozofii Only Futbol indywidualizacja i gra 1 x1 stanowi jeden z fundamentów procesu szkolenia. Często możemy zaobserwować podczas wielkich meczów, że właśnie pojedynki 1 na 1 bardzo często stanowią o końcowym rezultacie. Już od najmłodszych zawodników rozpoczynamy realizację gier 1x1, stosując podstawowe elementy startów, zatrzymań, zmian kierunków, zwodów oraz dryblingów z piłką. Wszystko po to, aby już od podstaw wyposażyć zawodników w narzędzia niezbędne do realizacji kolejnych konceptów gry w dalszych etapach nauczania. Pod każdym względem głównych stymulatorów, gra 1 x 1 wpływa znacząco na poprawę umiejętności zawodnika. W działaniach technicznych poprawia kontrole i czucie piłki, rozwija spektrum założeń techniki fundamentalnej. W działaniach taktycznych znacząco wpływa na tworzenie przewagi w danych sektorach oraz w fazach przejściowych i szybkości reagowania. Dodatkowo wzbogaca zawodnika o zrozumienie podejmowania pojedynków 1x1 w zależności od sektora, miejsca w którym się znajduję oraz wynikającej z nich decyzji. W działaniach motorycznych wpływa na szybkość rekacji oraz działania z piłką. Poprawa rozwój koordynacji, zwinności oraz gry ciałem. W działaniach mentalnych zdecydowanie wpływa na rozwój pewności siebie, odpowiedzialności  i koncentracji uwagi.


O OBOZIE:


Obóz rozpoczyna szereg testów piłkarskich, niezbędnych do zaplanowania zindywidualizaowanego programu pracy w grupach 4/8/12 osób. 
Każdego dnia zawodnicy uczestniczą w 6 jednostkach treningowych z 4 filarów OnlyFutbol, Małych Gier i Treningu Mentalnego, prowadzonych przez wykwalifikowaną i certyfikowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA.
Na uczestników czeka szereg atrakcji dodatkowych, m.in. wyjazd na termy, będący formą regeneracji organizmu.
Obóz adresowany jest do wszystkich zawodników, którzy chcą podnieść poziom przygotowania fizycznego i psychicznego do wymagań współczesnej piłki nożnej ale też do tych, którzy chcą spędzić czas w atmosferze sportu i świetnej zabawy.


OFERUJEMY:


- 7 dniowy indywidualny program pracy nad kompleksowym rozwojem;
- Kadrę szkoleniową, będącą specjalistami w swojej dziedzinie z najwyższymi licencjami w szkoleniu - UEFA Elite Youth A; 
- Opiekę pedagogiczną oraz medyczną; 
- Zajęcia teoretycznie i praktyczne z czterech filarów Only Futbol;
- Nauczanie małych gier;

- Warsztaty dietetyczne;
- Warsztaty mentalne;

- Nauczanie małych gier;
- Indywidualny opis profilu zawodnika;
- Profesjonalne testy piłkarskie (Testy Fitlight, FMS, Test OF SPEED & SPEED BALL);
- Inne zajęcia rekreacyjno-sportowe z duchem rywalizacji m.in. termy; 
- Zakwaterowanie, nocleg oraz pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie);
- Profesjonalny sprzęt sportowy (2 koszulki z NAZWISKIEM, spodenki, getry, czapka);
- Certyfikat uczestnictwa w obozie oraz materiały szkoleniowe;
- Upominki dla każdego zawodnika.

 

Warunkiem uczestnictwa w Skills Camp OnlyFutbol jest wypełnienie, a następnie odesłanie formularza rejestracyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wniesienie opłaty za obóz piłkarski w wysokości 1 690 zł na rachunek bankowy Organizatora podany podczas rejestracji w terminie do trzech dni roboczych od daty zarejestrowania uczestnictwa lub w innym terminie po ustaleniu z organizatorem na stronie internetowej: http://onlyfutbol.com.pl/rejestracja-zawodnika


KONTO FUNDACJI ONLY FUTBOL

PKO: 83 1020 3453 0000 8902 0321 0119

Wpisując w tytule przelewu: "SKILLS CAMP ONLYFUTBOL - IMIĘ I NAZWISKO". 

 

KOSZT

Termin / Cena:

03.07 - 09.07 - 1 690 zł

10.07 - 16.07 - 1 690 zł

MIEJSCE

Miejsce obozu: NOWY TARG - PODHALE (woj. małopolskie

Ośrodek Wypoczynkowy "U GAZDY"
oś. Gazdy 15
34-400 Nowy Targ

SPRZĘT SPORTOWY

HARMONOGRAM PRACY

ZOBACZ SKILLS CAMP

Trening piłkarski z 4 Trenerami

W nauczaniu Only Futbol określono cele z podziałe na 4 filary: Technika, Taktyka, Motoryka i Rozumienie Gry. Zajęcia są prowadzone przez 4 Trenerów.

Trening mentalny

Zajęcia ukierunkowane na świadome decyzje, poprzez które uczestnicy obozu poznają cechy psychologiczne, równie ważne jak treningi piłkarski.

Małe gry

Szkolenie opieramy na naszej metodologi nauczając oraz doskonaląc od gry 1v1, 2v1, 2v2, 3v2, 3v3, 4v3 do 4v4.

Odnowa biologiczna

W połowie tygodnia popołudniowe zajęcia poświecamy na odnowe biologiczną. Przygotwane mamy wyjście na termy lub pływalnie.

Testy piłkarskie

Profesjonalne testy piłkarskie, ukierunkowane na technikę specjalną oraz zdolności motoryczne. Testy Fitlight, Test OF SPEED & SPEED BALL)

Trening relaksacyjny

Przygotowane ćwiczenia oddechowe, mają pomóc naszym uczestnikom zrelaskować się, a także uświadomić jak ważną rolę odgrywają mieśnie w naszym organizmie. 

Profil zawodnika

Uczestnicy na zakończenie obozu otrzymują indywidualny profil zawodnika, w którym zawartę są materiały dotyczące ich pracy podczas Skills Camp Only Futbol.

Sprzęt sportowy

Każdy uczestnik obozu otrzymuje komplet sportowy (dwie koszulki, spodenki, getry) oraz czapkę i worek.

Całodobowa opieka

Od momentu rejestracji do wyrejestrowania całodobową opiękę nad uczestnkami sprawuje wykwalifikowana kadra szkoleniowo-wychowawcza. 

Dietetyka sportowa

Podczas obozu uczestnicy otrzymają pełen zakres wiedzy dotyczącej prawidłowego odżywiania młodego sportowca. 

Trenerzy UEFA Elite Youth

Szkoleniem uczestników obozu zajmują się Trenerzy z najwyższymi licencjami UEFA. Posiadający licencję UEFA Elite Youth A oraz UEFA A.

Spotkania teoretyczne

Na zakończenie dnia nasi Trenerzy będą prowadzić spotkania teoretyczne, podsumowujące dzień treningowy. Dodatkowo przedstawione zostaną metody i środki dotyczące nauki gry w piłkę nożną. 

Testy FMS

Functional movement screen jest metodą testu, dzieki której możemy sprawdzić sprawność uczestnika.

Spotkanie Trenerów PZPN

W trakcie trwania obozu zostaje realizowane spotkanie Trenerów z ramienia PZPN, którzy obserwują pracę wszystkich uczestników.

Posiłek regeneracyjny

W trakcie sesji treningowych uczestnicy otrzymują dodatkowy posiłek, który pozwoli ich nabrać sił na dalszą część treningu. 

Formularz kontaktowy