Skills Camp Only Futbol 2020

Dodano 22.7.2020

ONLY FUTBOL SKILLS CAMP 2020 ZAKOPANE

To ukierunkowany obóz piłkarski dedykowany dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.
Bloki treningowe prowadzone są na obiektach API (pełnowymiarowe boiska ze sztuczną nawierzchnią) zgodnie z autorskim Systemem Szkolenia Only Futbol, będącym wynikiem wieloletnich doświadczeń w pracy z młodymi ludźmi oraz odpowiedzią na pytanie, jakie metody szkoleniowe są najbardziej efektywne.
W nauczaniu Only Futbol określono cele w podziale na 4 filary: Technika, Taktyka, Motoryka i Rozumienie Gry. Połączenie wszystkich filarów opieramy o nauczanie i doskonalenie w małych grach, od gry 1v1, 2v1, 2v2, 3v2, 3v3, 4v3 do 4v4.


O OBOZIE:
Obóz rozpoczyna szereg testów piłkarskich, niezbędnych do zaplanowania zindywidualizaowanego programu pracy w grupach 4/8 osób.
Każdego dnia zawodnicy uczestniczą w 6 jednostkach treningowych z 4 filarów OnlyFutbol, Małych Gier i Treningu Mentalnego, prowadzonych przez wykwalifikowaną i certyfikowaną kadrę trenerską z uprawnieniami UEFA.
Na uczestników czeka szereg atrakcji dodatkowych, m.in. wyjazd na termy, będący formą regeneracji organizmu.
Obóz adresowany jest do wszystkich zawodników, którzy chcą podnieść poziom przygotowania fizycznego i psychicznego do wymagań współczesnej piłki nożnej ale też do tych, którzy chcą spędzić czas w atmosferze sportu i świetnej zabawy.

 

Podczas Skills Camp Only Futbol uczestnicy pracują pod okiem wykwalifikowanej Kadry Trenerskiej ❗️

⚽️Robert Cionek - UEFA A
⚽️Grzegorz Zmuda - UEFA A
⚽️Tomasz Nawrocki - UEFA A
⚽️Kamil Lupa - UEFA A (w trakcie)
⚽️Stanisław Szpyrka - UEFA ELITE YOUTH A (w trakcie) 

Trenerzy pracują wg. Metodologii Only Futbol skupiającej największą uwagę w nauczaniu i doskonaleniu umiejętności techniczno-taktycznych, zdolności motorycznych i rozumieniu gry w MAŁYCH GRACH.

Formularz kontaktowy