I Warsztaty Szkoleniowe Only Futbol

Dodano 14.3.2018

Od zaprezentowania I Konferencji Only Futbol, która miała miejsce 4 marca 2017 roku w Nowym Sączu i w Stróżach, minęło siedem miesięcy. Cieszymy się, że nasze sympozjum spotkało się z tak dużym zainteresowaniem i frekwencją. Idąc więc za ciosem, rozpoczęliśmy prace nad kolejnym projektem, a mianowicie Warsztatami Szkoleniowymi, które zrealizowaliśmy przy okazji organizacji trzeciej edycji Turnieju Kogucika. Udział w nim wzięły między innymi drużyny występujące w treningu pokazowym Warsztatów Only Futbol. 


Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk - są to drużyny tworzące nieformalną grupę BIG 6. Pojawienie się piłkarzy będących na najwyższym poziomie polskiej ligi oraz możliwość zaprezentowania autorskich metod szkoleniowych Only Futbol na boisku Akademii Kolejarz jest dla nas dużym wyróżnieniem. 


Bardzo dziękujemy Prezesom, Dyrektorom, Koordynatorom, Trenerom oraz wszystkim uczestnikom za obecność na I Warsztatach Szkoleniowych. Mamy nadzieje, że zaprezentowana wiedza praktyczna i teoretyczna jest w pełni wartościowa i stanie się inspiracją do dalszej pracy w rozwoju dzieci i młodzieży. 
- Stanisław Szpyrka - Prezes Only Futbol

Formularz kontaktowy