I Warsztaty Szkoleniowe Only Futbol

Dodano 14.3.2018

Od zaprezentowania I Konferencji Only Futbol, która miała miejsce 4 marca 2017 roku w Nowym Sączu i w Stróżach mieniło siedem miesięcy. W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się tak dobrego przyjęcia, za które bardzo dziękujemy. Efektem tego jest kolejny projekt, a mianowicie Warsztaty Szkoleniowe, które zrealizowaliśmy przy organizacji trzeciej edycji turnieju kogucika, w której udział wezmą między innymi drużyny występujące w treningu pokazowym warsztatów Only Futbol.

Zagłębie Lubin, Legia Warszawa, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk - są to drużyny tworzone nieformalną grupę BIG 6. Pojawienie się tych drużyn, których kluby występują na najwyższym poziomie Polskiej ligi oraz możliwość zaprezentowania autorskich metod szkoleniowych w części praktycznej na boisku Akademii Kolejarz jest dla nas dużym wyróżnieniem, którym chcieliśmy się podzielić i po raz kolejny zaprezentować Projekt Only Futbol - jako jedna z najlepszych organizacji sportowych w Polsce.

Bardzo dziękujemy Prezesom, Dyrektorom, Koordynatorom i Trenerom za udział w I warsztatach szkoleniowych, a także wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieje, że zaprezentowana wiedza na naszych szkoleniach jest w pełni wartościowa i stanie się inspiracją do dalszej pracy w rozwoju dzieci i młodzieży.

- Stanisław Szpyrka - Prezes Only Futbol

Formularz kontaktowy