V Kolejarz CUP Only Futbol

Dodano 20.9.2019

W dniach 14-15 września 2019r.  odbyła się V edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej KOLEJARZ CUP Only Futbol pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej

Turniej, którego Patronem został PZPN, rozegrano na obiekcie sportowym Integracyjnej Akademii Kolejarz w Stróżach. Do Stróż przyjechały najlepsze akademie piłkarskie z całej Polski oraz zagranicy, łącznie ponad pół tysiąca młodych sportowców. Rywalizacja odbywała się w kategorii 2009 i młodsi, w systemie 6+1. Każda drużyna zagrała 10 spotkań po 20 minut.
Turniej poprzedzony został uroczystym losowaniem grup, 9 września w Galerii Gorlickiej, w którym udział wzięli znamienici goście: Prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka, Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla, Współwłaściciel Galerii Gorlickiej Krzysztof Janiec, Właścicel firmy Weronica Janusz Pietrucha oraz Senator RP Stanisław Kogut

Wysoki poziom rozgrywek oraz skala wydarzenia nie byłyby możliwe bez wsparcia:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
Joanna Wojdat Pokrzyk- Catering dietetyczny - Dietering
Hydromet Stróże

W wyniku zaciętych spotkań puchar KOLEJARZ CUP zdobył ŚLĄSK WROCŁAW, drugie miejsce zdobył LECH POZNAŃ a trzecie POGOŃ SZCZECIN.
Poziom wydarzenia był wysoki, turniej obfitował w wiele wyrównanych pojedynków dlatego brawa należą się wszystkim zawodnikom. Każdy uczestnik otrzymał specjalne przygotowany medal przez firmę Hydromet w kształcie loga Akademii Kolejarz. Dodatkowo wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi statuetkami z własnym logiem a najlepsze 3 zespoły otrzymały puchary. Wyróżniającym się  zawodnikom finałowej szóstki wręczono statuetki oraz vouchery na topowy zimowy obóz Only Futbol w Zakopanem.

- Mieliśmy przyjemność Gościć ponad pół tysiąca uczestników w V edycji Kolejarz CUP OnlyFutbol. 36 drużyn rozegrało 90 spotkań w dwudniowym turnieju na obiekcie Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Akademia Kolejarz - komentuje Prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka.

Dodając: - Przede wszystkim brawa należą się młodym sportowcom oraz ich Trenerom, przez dwa dni dzielnie rywalizowali w rozgrywkach. Ciszę się ze świetnej atmosfery jaką zapewnili nam rodzice drużyn z całej Polski i zagranicy.

Wspólnie z Krzysztof Gryzło oraz głównymi sponsorami OnlyFutbolKolejarz CUP - Joanna Wojdat-Pokrzyk - Catering dietetyczny - Dietering oraz Krzysztof Janiec - Galeria Gorlicka wręczyliśmy każdemu zawodnikowi turnieju pamiątkowy medal oraz statuetkę. Dla najlepszych szczęściu drużyn przygotowaliśmy Puchary oraz najlepsi zawodnicy otrzymali wyjątkowe statuetki, a także VOUCHERY na obóz zimowy OnlyFutbol! - podsumowuje Prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka.