MKS Sandecja S.A. Partnerem Sportowym Only Futbol!

Dodano 6.3.2019

Prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka, wspólne z Prezesem MKS Sandecji Nowy Sącz S.A. nawiązali wspołprace!

Głównym celem naszej współpracy jest promocja oraz wspólne działanie na rzecz efektywności podczas III Konferencji Only Futbol. Ponadto Sandecja jest współorganizatorem sobotniego Forum Dyskusyjnego. - komentuje Prezes Only Futbol Stanisław Szpyrka.

I ligowy Klub z Nowego Sącza został jednym z pierwszych Klubów piłkarskich, które nawiązały współprace z Only Futbol działając jako Partner Sportowy Only Futbol!

Cieszymy się, że w trzeciej edycji Konferencji szkoleniowej dla trenerów piłki nożnej, została nawiązana współpraca z Prezesem Tomaszem Michałowskim i MKS Sandecja S.A. Jest to z pewnością nasz wielki atutu móc współpracować nad efektywnością szkoleń Only Futbol w Nowym Sączu z klubem o tak bogatej historii. – dodając.

III Konferencja Only Futbol we współpracy z naszym klubem odbędzie się 10 marca (niedziela) w Nowym Sączu. Dzień wcześniej odbędzie się forum dyskusyjne na Stadionie Miejskim im. Ojca Władysława Augustynka przy ul. Kilińskiego 47

Konferencja skierowana jest do trenerów piłki nożnej, przedstawicieli świata futbolu, sportu, nauczycieli w-f, instytucji publicznych oraz samorządów.

Głównym tematem będą "Małe gry w kompleksowym rozwoju piłkarzy" zaprezentowane przez 5 Prelegentów specjalizujących się w jednym z wybranych filarów Only Futbol.

Formularz kontaktowy